top of page
Берегова лінія

Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати можна придбати на відвідування локації "Ойстервіль" з депозитом (ресторан/будиночки), окремо ресторану "Ойстервіль" з депозитом, чи окремо на проживання у будиночках "Ойстервіль". 
Перед придбанням сертифіката оберіть зону його дії на локації та ознайомтесь з правилами його використання

Правила використання подарункового сертифікату "Ойстервіль"

 

«Подарунковий сертифікат» не є цінним папером або платіжним документом.

2

«Подарунковий сертифікат» надає пред'явнику право придбати послуги локації "Ойстервіль" зазначеними в сертифікаті чи на свій розсуд виходячи з депозитної суми, вказаної в сертифікаті. (за цінами, які вказані на сайті https://www.oysterwill.com/)

3

Право використання «подарункового сертифіката/електронного сертифікату» належить особі, яка його висуває, та яка зазначена у сертифікаті. «Подарунковий сертифікат» має вигляд картки, з індивідуальним номером, який не повторюється.

4

Термін дії «подарункового сертифіката» вказано на карці.

5

Номінал «подарункового сертифіката» вказано в гривнях. Вартість сертифікату 100 грн.

6

«Подарунковим сертифікатом» можна скористатися один раз протягом терміну його дії, шляхом повної оплати суми його номіналу, пред'явивши його при здійсненні оплати. Після пред'явлення «подарункового сертифіката» він або вилучається, або анулюється його індивідуальний код.

7

«Подарунковий сертифікат» є іменним. Він може бути використаний 3-ю особою з попередженням адміністратора локації завчасно, про зміну отримувача за номером +38 067 629 80 56

8

У період проведення акцій дія «подарункового сертифіката» не поширюється на послуги зі спеціальними цінами, зі знижками і подарунками

9

Оформляючи замовлення з використанням сертифіката, покупець повинен повідомити менеджеру серійний номер «подарункового сертифіката» при підтвердженні замовлення послуги/бронюванні будинку за номером  +38 067 629 80 56

 

10

Вартість послуги може перевищувати номінал «подарункового сертифіката». В такому випадку покупець повинен доплатити різницю між номіналом «подарункового сертифіката» і вартістю послуги готівкою.

11

Якщо вартість покупки менше, ніж номінал «подарункового сертифіката», різницю покупцю не повертають.

12

У випадку, якщо протягом терміну дії «Подарункового сертифікату/Електронного сертифікату» Покупцем/Утримувачем  «Подарункового сертифікату/Електронного сертифікату» не реалізоване право на придбання товару, то зобов’язання Продавця сертифікату вважаються припиненими, а грошова сума, сплачена за сертифікат поверненню не підлягає і залишається в розпорядженні Продавця. 
Є можливість продовжити термін дії сертифікату на 1 місяць при сплаті 500 грн (мінімум за 7 календарних днів до дати закінчення сертифікату)

13

 «Подарунковий сертифікат» не підлягає обміну в грошовий еквівалент і поверненню.

14

У разі втрати, «Подарунковий сертифікат» не підлягає відновленню.
Виключення — за рішенням адміністрації.

15

Оплачувати послугу за допомогою сертифіката можуть виключно фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплачувати покупку товару сертифікатами.

16

Адміністрація локації "Ойстервіль" має право не прийняти «Подарунковий сертифікат» в разі наявності на ньому сильних пошкоджень, що не підтверджують номер чи ім'я власника, або виникнення сумнівів щодо його дійсності.

17

Адміністрація локації "Ойстервіль" залишає за собою право змінювати правила використання «подарункового сертифіката».

bottom of page