top of page
DSC05818.jpg

Затишний, розслаблюючий та комфортний відпочинок тільки в Ойстервіль

 
 

Заміський комплекс відпочинку Ойстервіль пропонує для Вашого комфортного проведення часу та дозвілля затишні, окремі будиночки на березі лиману.

 

Великі будиночки


Затишні будиночки для відпочинку з сім'єю або усамітнення вдвох. Наші будиночки із сучасним ремонтом, повністю обладнані для комфортного відпочинку площею ≈35 кв. м.
Розраховані на 4-х осіб.
🕛Заселення о 14:00, виселення о 12:00

Вартість у червні☀️🌿:  

Пн-чт. — 4500 за добу 

Пт-нд. — 5000 за добу  


Вартість у липні/серпні🌊🌈:  

Пн-чт. — 4500 за добу 

Пт-нд. — 5500 за добу  

У будиночку є все необхідне для комфортного проведення часу, і тому Ви можете приїхати до нас з малою кількістю речей. У будиночку є:

Двоспальне ліжко на 2 поверсі, диван на 1 поверсі, кондиціонер, бойлер, обігрівач, маленький холодильник, рушники, теплі ковдри, індукційна плита, душ, туалет, електричний чайник та посуд.
На терасі є 2 шезлонги для Вашого комфортного відпочинку🥰
Для відпочиваючих будиночків оренда мангала+решітка безкоштовна (вугілля ваше або можна купити у нас). 

 

Величезною перевагою будиночків ОЙСТЕРВІЛЬ є надзвичайні краєвиди мальовничого Тилігульського лиману, які можна спостерігати з панорамних вікон або ж насолоджуватись ними на просторій терасі.

 

Біля будиночків є мангальна зона та мангали в оренду. Неподалік пляжна зона з шезлонгами та пляжними ліжками, кальян та кафе зі смачними стравами. Чистенький пісчаний пляж з пляжними розвагами.


Відмінний відпочинок від міської суєти.

Маленькі будиночки на березі лиману

Будиночки розраховані на 2х та 3х осіб. 
Всередині: ліжка, тумбочка для речей, постільна білизна, рушники та кондиціонер.🫠
На критій терасі є стіл зі стільцями, холодильник, маленька літня кухня з мікрохвильовою піччю, чайником, тарілками, чашками та столовими приборами. Також на терасі будиночку є штори, якими можна закрити терасу від вітру та бокових опадів.🌈🌊
Санвузли з усім обладнанням надаються окремо від номера (в 25-30 метрах) особисто під кожний будиночок.
Відстань від будиночку до лиману - 3м. В будиночку відкривається вид на власний міні-пляж та пейзажі Тилігульського лиману.😍


🕛Заселення о 12:00, виселення о 10:00
 

Вартість у червні:🌊
2-місні 3000 грн.
3-місні 3500 грн.

 

Чекаємо на тебе в устричному містечку Ойстервіль!

Бронювати будиночки та дізнаватися вільні дати за номером +38 063 703 85 98 (та у вайбер)
або
@house_oysterwill у телеграм🥰

 
 

Перед бронюванням будиночків обов'язково ознайомтесь з правилами бронювання будиночків та умовами анулювання бронювання

 
 
 

Румтур 2яросного будиночку

Огляд одноповерхового будиночка

Огляд маленьких будиночків

 
 

Правила бронювання будиночків на локації "Ойстервіль"

1.  Бронювання будиночків на локації «Ойстервіль» здійснюється на підставі попередньої передоплати.
2.  Для гарантованого бронювання номера в готелі береться передоплата в розмірі 50% від повної вартості проживання, з наступною оплатою при заїзді суми, що залишилася за період проживання.
3.  Передоплата проживання повинна здійснюватися гостем протягом 3-х годин з моменту отримання реквізитів для проведення платежу.
4.  Плата залишку при заїзді здійснюється готівкою або банківським переказом, згідно з діючими тарифами. Комісію банку за переказ грошей оплачує клієнт. Оплата за проживання та додаткові послуги здійснюється в гривнях.
5.  Бронь вважається дійсною з моменту відправлення гостю у вайбер чи телеграм повідомлення про підтвердження бронювання Будиночку.
6.  Адміністрація локації залишає за собою право відмовити в наданні послуг гостям, які не сплатили номер до заїзду в готель. У разі несвоєчасної сплати бронювання адміністрація залишає за собою право анулювати бронювання будиночку без попередження гостя, при отриманні інших заявок на гарантоване бронювання на ці ж дати.

Умови ануляції бронювання будиночків 

1.  Незалежно від схеми розрахунку гість має право анулювати свою заявку на бронювання не пізніше, ніж за 3 (три) календарних днів до дати заїзду, якщо бронювання припадає на будній день,  та не пізніше, ніж за 5 (п’ять) календарних днів до дати заїзду, якщо бронювання припадає на вихідний день. 
2.  При скасуванні бронювання більш ніж за 3/5 днів (згідно п.1) до заїзду, передоплата повертається в повному розмірі. При скасуванні бронювання менш ніж за 3/5 днів (згідно п.1) до дати заїзду, аванс сплачений гостей може залишитись на депозиті локації, використати який можна протягом 2х місяців від дати анулювання бронювання. 
При скасуванні бронювання у день заїзду – аванс сплачений гостем не повертається.
3.  При продовженні проживання в разі наявності вільних місць в будиночку гість оплачує повну вартість проживання за продовжений період (продовжити проживання можна мінімум на 1 добу вартості будиночку відповідно до тарифів).

4. ПРИ ПЕРЕДЧАСНОМУ ВІД'ЇЗДІ З БУДИНОЧКУ, ЗАЛИШОК СПЛАЧЕНИХ КОШТІВ НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ.

Правила бронювання
bottom of page